• Wpisów: 60
  • Średnio co: 40 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 09:56
  • Licznik odwiedzin: 39 231 / 2463 dni
 
krusio1
 
Cześć . Jak tam u was ? Czytając blogi widzę , że już niektórzy gdzieś wyjechali. Ja siedzę w domu , na dworze zimno i prawie cały czas pada .Teraz trochę się rozpogadza , ale ile to potrwa ? Tego raczej nikt nie wie .
Wczoraj byłam u babci , która ma nogę w gipsie :( Zrobiła coś w nogę już trzy tygodnie temu . Bolała ją , ale nie poszła do lekarza . Poszła do niego dopiero we wtorek i okazało się , że ma złamana nogę . Strasznie mi jej żal :(
Dobra przejdźmy do tematu wpisu czyli moje nowe książki i rysunki . To może najpierw książki . Pierwsza to "Felix , Net i Nika oraz Bunt Maszyn " Rafała Kosika . Mam już kilka części tej serii książek , każda jest ciekawa i wciągająca . Polecam . Druga to " Percy Jackson i bogowie olimpijscy Złodziej Pioruna " Ricka Riordana ( mam nadzieję , że dobrze odmieniłam ).Jest równie wciągająca jak poprzednia . Przeczytałam ją w trzy dni , byłoby szybciej jakby mnie nie piekły oczy . Również polecam ^^ Zdjęcia dodam jak zgram je z telefonu taty . A teraz rysunki te nowsze i trochę starsze. Mój laptop jest troszkę uparty i nie chce odwracać mi niektórych zdjęć .


Oktavia ( moja wymyślona postać , widać ją na moim awatarze )
DSCN0689.JPG


Mój autoportret . Miał być w stylu popart no , ale chyba mi nie wyszło :/
DSCN0690.JPGDSCN0692.JPGPikachu .  Wzorowałam się na jednym obrazku z internetu .
DSCN0693.JPGTaki kucyk
DSCN0698.JPGKrólewna Balonowa z bajki " Pora na przygodę "
DSCN0703.JPG
DSCN0704.JPGA tu znowu Oktavia
DSCN0709.JPG


Mój "bazgralnik" . Sama robiłam okładkę .
DSCN0710.JPGNastępnego postu nie spodziewajcie się szybko no bo wiecie to przez tą pogodę nic się nie chce . " Tak wmawiaj sobie , że to przez pogodę " .

Avalon Alone

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego