• Wpisów: 60
  • Średnio co: 40 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 09:56
  • Licznik odwiedzin: 39 231 / 2463 dni
 
krusio1
 
Hejo !
No tak , troszeczkę mnie nie było , no ale wiecie szkoła , leń , zadania  , leń itd. No właśnie świadectwo z paskiem ? Ja mam ^^ Jako jedyna osoba z mojej klasy czyli II G "b" , w "a" też był jeden. W nagrodę za najwyższą średnią w klasie II G będę dostawać stypendium 100 zł na miesiąc ^^ Dostałam też nagrodę za pomoc w wolontariacie .Szkoda tylko , że już są wakacje . No może moja klasa jest nie do wytrzymania , ale bez niej będzie trochę nudno. Dobra szkoła szkołą . Przejdźmy lepiej do innego tematu .
Wczoraj przyszła paczka z butiku I like ^^ Ja zamówiłam koszulkę z Mikim  ,o właśnie tą ( zdj ze strony internetowej tego sklepu)
ri.pinger.pl/(…)pol_pl_T-shirt-136012_1.jpg…
Jest śliczna :) Jakby co to polecam . Kupiłam też ostatnio z tego sklepu inna koszulkę i koronkową spódnicę z Reserveda, ale niestety nie mam zdjęć :/Jak tylko uda mi się je zgrać to wam pokażę.
I jeszcze poruszając temat wakacji . Macie jakieś plany ? Moje najbliższe plany to pojechać jutro do Empiku i kupić książki na te wakacje . Później się coś jeszcze wymyśli.
Jeśli się zmobilizuję to w poniedziałek pokażę wam moje bazgroły i nowe książki .
Nie mam co już pisać . No więc pa :)
Na koniec taka nutka.

Avalon Alone

Nie możesz dodać komentarza.