• Wpisów: 60
  • Średnio co: 40 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 09:56
  • Licznik odwiedzin: 39 231 / 2463 dni
 
krusio1
 
Tak na początku posta chciałabym podziękować za to , że wogule mnie odwiedzacie . Nie pisze czasami ponad dwa tygodnie a odwiedzin przybywa :).
A tak do rzeczy zauważyłam , że rzadko piszę coś o sobie. Jestem taka ...  tajemnicza? Więc ten post chciałabym poświęcić mojej osobie (trzeba być czasami egoistą).Mam nadzieję , że po przeczytaniu tego wpisa dowiecie się więcej o mnie oprucz tego , że często mam lenia:/

Więc tak od początku.
Mam na imię Karolina , nazwiska niestety albo i stety nie podam .Urodziłam się 24.08.2000r (sami sobie policzcie ile mam lat , tak łatwo nie ma). Chodzę do II klasy gimnazjum . Lubię chodzić do szkoły oraz lubię się uczyć (kujon).
To tyle z takich nudniejszych rzeczy chociaż co ja pisze ? Cały post będzie nudny więc jak chcecie to pooglądajcie zdjęcia .
Jestem nawet wysoka  . Mam proste jak druty , brązowe włosy ; duże ,zielononiebieskie oczy ; nos jak guziczek (tak mówi moja mama) . Ogólnie nie jestem ładna , ale brzydka raczej też nie .
Ubieram się po prostu dziewczęco , zwyczajnie. Nic szczególnego . Po swojemu . Ważne , żeby mi się podobało.
Lubię bazgrać na kartkach lecz większość zaczętych prac nie dokańczam , ponieważ albo mi się nudzą albo nie mam pomysłu na koniec , żeby to jakoś  wyglądało. Zazwyczaj "kreślę" sobie ludzi , ponieważ szczerze mówiąc wychodzą mi najlepiej.
ri.pinger.pl/(…)P1010878.JPG…

Moją kolejną pasją , no można tak powiedzieć ,że pasją jest słuchanie muzyki . Wiem wiele osób słucha muzyki , ale ja mogłabym moich ulubionych piosenek słuchać na okrągło. Odrabiam zadania słucham muzyki na słuchawkach ,jadę samochodem tak samo , jestem na podwórku również . Chyba się uzależniłam .Dobra nieważne.
A to dwa utwory ( z bardzo wielu ) , które zagościły w mojej głowie i jak na złość nie chcą się wyprowadzić.


Interesuje mnie także język hiszpański . Uczę się go sama puls dodatkowo w szkole angielskiego i niemieckiego . I muszę się pochwalić umiem dość sporo po hiszpańsku. I tak daleko mi do ideau ale będę wkówać aż się nauczę.
Fotografia . Hm ... nie umiem zbytnio wyrazić się na ten temat . Fotografia jest i będzie częścią mnie , chociaż mam takie dni , w które nie mam najmniejszej ochoty nawet dotknąć aparat lub jak kto woli pralkę to i tak kocham robić zdjęcia .

Ten post miał być o mnie , a wyszedł wpis o moich zainteresowaniach. No cóż nic lepszego napisać nie dam rady .
Na koniec zdjęcia  , które powstały z powodu wielkiej nudy.

P1010850.JPG


P1010851.JPG


P1010852.JPG


Do następnego miesiąca ;)

Viollet Ball

Nie możesz dodać komentarza.